to top

Moi ulubieni twórcy instagramowi #1

magdatomkowicz

Pisałam Wam już, że uwielbiam instagram? Zdecydowanie bardziej mi z nim po drodze niż z fb czy innymi mediami społecznościowymi, których nie rozumiem. A instagram? Instagram kocham od pierwszego wejrzenia: za piękne kadry, za mnogość inspiracji, za to, że mogę zobaczyć miejsca, w których nigdy nie byłam albo za którymi tęsknię oraz za inne powierzchowne rzeczy, które owszem, wnoszą jakąś wartość do mojego życia, ale nie jest to wartość wystarczająca, by zatrzymać mnie na dłużej.

 

A zatem skąd się bierze ta niesamowita siła przyciągania instagramu? Otóż tak właśnie działają na mnie opowieści. Te proste i te skomplikowane, zwyczajne i niezwykłe, radosne i smutne, ludzkie, a czasem jakby nie z tego świata. Historie. Ludzkie historie. Pod powierzchnią, za piękną fasadą kryją się piękni, prawdziwi ludzie, których skrawki życia uwielbiam odkrywać, którzy mnie inspirują, z którymi piję rano kawę, nawet jeśli nie zawsze o tym wiedzą. Ludzie, o których myśl pojawia się na chwilę, gdy zobaczę coś, co mi o nich przypomina. Właśnie o nich, bo każda z tych osób ma swój wyjątkowy styl. Trochę ich jest, więc powoli, powolutku będę się z Wami dzielić moimi ulubionymi twórcami instagramowymi. Nie będę ich opisywać, bo myślę, że sami opowiadają swoje historie najlepiej. Zresztą ich piękne zdjęcia nie potrzebują moich komentarzy :) 

 

EWA

magdatomkowicz

 

KASIA

magdatomkowicz

 

AGATA

magdatomkowicz

 

MONI

magdatomkowicz

 

MARTA

magdatomkowicz

 

Piękne prawda? Ja przy każdym zdjęciu zachwycam się i chłonę. Jeśli macie swoich ulubionych twórców instagramowych, ulubione blogi lub sami działacie w internacie, piszcie w komentarzach – może dzięki Wam porwie mnie kolejna ludzka, wspaniała historia? A jeśli chcielibyście zobaczyć moją instagramową historię, klikajcie TUTAJ.

magdatomkowicz-signature

Magda T.

 • Ola Poems

  U Ewci zawsze czuję się tak, jakbym razem z nimi krzątała się po kuchni. I mam wrażenie, że mogłabym z zamkniętymi oczami zgadywać w której szafce trzymają kawę, kiedy oglądając jej zdjęcia popijam własną. :) Moni, to dziewczyna od spacerów po lesie, z babim latem we włosach i nieprawdopodobną wrażliwością, której nieuwielbianie jest chyba niemożliwe. No i Kasia… z każdym perfekcyjnym zdjęciem i obłędnym Popcornem, którego jako wytrawna psia matka po prostu uwielbiam. <3

  A Agaty i Marty nie znam, biegnę zobaczyć jakie są ich opowieści… :)

  September 27, 2017 at 9:09 am Reply
 • Joaśka

  Lubię takie zestawienia za to, że przeważnie trafiam na kolejne perełki do swojej “kolekcji”! Co prawda u mnie przeważają profile w nurcie branżowym czyli dzierganie na całego i rękodzieło wszelakiej maści, ale zawsze znajdzie się coś wyjątkowego co przyciągnie na dłużej! Ciebie tak właśnie znalazłam :D

  September 28, 2017 at 7:58 am Reply

Leave a Comment