to top

Manic Monday: 5 przypadkowych faktów o mnie

magdatomkowicz

1. Zawsze zapominam o smarowaniu rąk kremem. A kiedy sobie o tym przypominam, nie chce mi się. Natomiast nigdy nie zapominam o jedzeniu. Kiedy zbliża się pora posiłku, nie ma najmniejszych szans, by mi to umknęło.

 

 

2. Nie ufam ludziom, którzy zawsze są ułożeni, nigdy nie przeklinają, starają się mówić ściszonym głosem, bo wydają się wówczas delikatniejsi, niż są w rzeczywistości. Nie ufam fasadom, bo pod nimi często nie kryje się nic dobrego. “Najwrażliwsi” ludzie, jakich poznałam, byli wrażliwi głównie na siebie. Inni, wbrew temu, co sami twierdzili, nie interesowali ich wcale. Ufam ludziom prawdziwym, ale takich coraz mniej.

 

 

3. Zawsze marzyłam o tym, by mieć gromadkę dzieci. Teraz, gdy mam już gromadkę dzieci, marzę o tym, by mieć także gromadkę psów.

 

 

4. Nie interesuję się ocenami moich dzieci, co czyni mnie chyba najgorszym rodzajem rodzica, z jakim musi zmierzyć się nauczyciel. I najgorszym rodzajem rodzica pod względem rozdawnictwa nagród i kar. Nie wzruszają mnie ani piątki, ani jedynki. Za to potrafię wzruszyć się do łez, kiedy moje dziecko po raz kolejny zaskoczy mnie swoją inteligencją, wrażliwością i ciekawością świata.

 

 

5. Od dziecka marzyłam o wydaniu powieści. I czasem wyobrażam sobie, że zaszywam się w domu nad jeziorem i piszę. A potem pies szturcha mnie nosem i wracam do rzeczywistości, którą też czasem zdarza mi się romantyzować. Bo tak przyjemniej się żyje, czyż nie? 

 

 

Pięknego dnia dla Was! Jeśli macie ochotę, podzielcie się przypadkowymi faktami na Wasz temat :)

 

 

 

PODOBA CI SIĘ W MOIM INTERNETOWYM ŚWIECIE?

 

Jeśli tak i chcesz pomóc mi rozwijać ten blog i dać motywację, bym dalej snuła opowieści o miłości, radości i pięknie, oto w jaki sposób możesz to zrobić:

 

 • Zostaw po sobie ślad – skomentuj, napisz, co myślisz, a kiedy już mi zaufasz – opowiedz swoją historię
 • Poznajmy się lepiej – polub mój profil na Facebooku i zobacz, jak to wszystko wygląda od kuchni
 • Zaobserwuj mój profil na Instagramie – tam opowieści o miłości, radości i pięknie jest jeszcze więcej
 • Udostępniaj moje posty – nawet nie wiesz, jaką radość mi w ten sposób sprawisz :)

 

magdatomkowicz

Magda T.

 • Sylvia

  Zawsze chciałam mieć samych synów ( bo chyba jednak mają lżej w życiu ) mam jednego – wiec Twojej czwórki Ci zazdroszczę:)
  Zawsze się wkurzam gdy słońce za oknem a ja muszę być w pracy a wolałbym w lesie.
  Lubie być sama ze sobą by być potem lepszą dla innych.
  Kocham lata dwudzieste i wolność jaką czuję jadąc szybko rowerem.

  October 16, 2017 at 10:10 am Reply
 • Moni

  A wiesz, że ja też chciałabym mieć samych synów:) z kremem do rąk mam to samo, zresztą jak z każdym balsamem:) potrafię się nie czesać kilka dni, mam włosy związane w koka i zawsze wyglądam jakby miała messy bun na głowie, ale taki prawdziwy messy ;D <3

  October 16, 2017 at 4:09 pm Reply
   • Moni

    Dokładnie:) olejek na buzie i włosy jedynie:) a jakie plany miałam jak w ciążę zaszłam, że będę cidziennie o ciało dbać i smarować i zawsze mi się nie chciało, jestem leniem

    October 17, 2017 at 2:10 pm Reply

Leave a Comment