to top

magdatomkowicz

Dawno temu, w latach osiemdziesiątych XX wieku, kiedy nikomu nie śniło się, że blokowiska mogłyby pstrzyć się kolorami, żyła sobie mała dziewczynka, która miała duże kompleksy i jeszcze większe marzenia. Dziewczynka rosła i zmieniała się. Razem z nią rósł  strach, który często ją paraliżował i nie pozwalał iść do przodu. A przynajmniej nie tak szybko, jak chciała.

 

Dziś ta mała, zakompleksiona dziewczynka jest spełnioną i szczęśliwą kobietą, żoną wspaniałego mężczyzny i mamą czterech fajnych łobuzów. Ma psa, z którym może godzinami włóczyć się po lesie, własne biurko, przy którym pisze i aparat, którym spełnia marzenie o zamykaniu piękna na zdjęciach. I kilka innych marzeń, w które mocno wierzy.

 

Cześć! Jestem Magda, a ten blog jest moim wirtualnym domem i miejscem, gdzie mogę wylewać z siebie myśli, wysyłać je w świat, dzielić się tym, co mam, co wiem, co widzę, co mnie inspiruje i daje radość. Fragmenty naszej codzienności. Kilka uśmiechów, złapanych w przelocie, pomiędzy nastawieniem kolejnego prania a pracą, też poszarpaną, bo przy czwórce dzieci chyba nie da się inaczej. Zwykły – niezwykły los, który tam da, tu zabierze, a potem znów wszystko trzeba posklejać. Radość z tego, że mamy wymarzoną działkę w lesie. I ruinę stuletniej leśniczówki, w której nie da się mieszkać. Czasem zmęczenie i bezsilność. Innym razem skrzydła, bo znów udało nam się wznieść wyżej. Śniadania, obiady i kolacje, które staramy się jeść przy wspólnym stole. I łeb Stefana na moich kolanach, kiedy czytam. Czyli pełnia szczęścia poprzetykanego tu i tam troskami, problemami, kłótniami i bójkami naszych synów, którzy zawsze wiedzą, kiedy boli mnie głowa i krzyczą wtedy jeszcze głośniej niż zwykle. Usiądźcie wygodnie z kubkiem kawy lub herbaty, a o wszystkim Wam opowiem. 

magda_tomkowicz-5

 

 

 

 

 • iza

  Parz Kochana tę kawę, bo ja już się zadomowiłam. Z mlekiem poproszę.

  March 19, 2014 at 9:48 am Reply
 • Monika

  jejku jak ja Cię kocham strasznie i tęsknię!

  April 29, 2014 at 4:43 pm Reply
 • Natalia

  Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo inspirujące jest to, co piszesz. Wierzę, że dzięki temu, co na Twoim blogu przeczytam, choć trochę zdołam odnaleźć się w swoim życiu i w końcu poczuć się w nim dobrze. Bardzo dziękuję za stworzenie tak wspaniałego miejsca. Gorąco pozdrawiam!

  January 21, 2017 at 7:45 pm Reply
 • brodziszek

  Magda, przepadłam… :) I ogromnie się z tego cieszę :D przepadłam od kilku dni czytając Twojego bloga, smakując zdjęcia i słowa, i czerpiąc energię do małych zmian aby osiągnąć własną równowagę i szczęście :) dziękuję że dzielisz się sobą z nami :* tak wiele dobrego zdarza się każdego dnia, brakuje tylko tej uwaznosci i wdzięczności, o których piszesz, żeby dostrzec wszystkie jego promyki. Serdeczne uściski :*

  March 14, 2017 at 10:18 am Reply
 • sandra

  Cudowny blog i insta! Mega inspiracja!

  May 9, 2017 at 2:57 pm Reply
 • Kasia

  Trafiłam tu przypadkiem…ale nie przypadkiem już zostanę :)

  May 19, 2017 at 11:19 am Reply
 • Katarzyna Jablonska

  Piękny blog – treści owo i wizualnie perełka ;) pozdrawiam mam dwójki z Poznania

  May 25, 2017 at 6:54 am Reply
 • Natalia

  Jak tu pięknie! Wpadłam przez przypadek, wpadłam jak śliwka w kompot, nie mogę przestać się uśmiechać :) cudne, kobiece zdjęcia i celebrowanie szczęścia w codzienności. Dziękuję za śliczny kawałek wirtualnego świata, który chętnie będę odwiedzać.

  June 26, 2017 at 8:32 pm Reply
 • Just

  Ja tez zostaje i będę zaglądać . Czas odkurzyć swoje marzenia i cieszyć się życiem.

  October 5, 2017 at 4:08 pm Reply
 • Marzena

  To ja też poproszę herbatkę. Mogę coś od siebie dorzucić. Znalazłam Ciebie na Instagramie i bardzo mi się podoba. Zostaję na dłużej i zapraszam do siebie:-)

  November 30, 2017 at 7:44 am Reply
 • Joanna

  Witaj Magda☺Przyciągnęły mnie nietuzinkowe zdjęcia na instagraMag. Potem zajrzałam tutaj i Twoje lekkie pióro oraz przyjemne poczucie humoru wciągnęło głębiej. Nie przestawaj☺

  March 19, 2018 at 6:15 pm Reply

Leave a Comment