to top

Idealny domek dla lalek

projektowanie codzienności 4

Po czterech dniach siedzenia w domu z kaszlącym Wiktorem, zawiązałam dziś Stasia w chustę i wybrałam się na arena DESIGN. Wydarzenie to z wielką pasją tworzą wspaniali ludzie, wspaniałe kobiety. Wróciły wspomnienia, bo w ubiegłym roku miałam szczęście być w zespole je organizującym. Mój sentyment do areny jest tym większy, że właśnie w czasie trwania ubiegłorocznej edycji dowiedziałam się, że nasza rodzina się powiększy.

 

Tegoroczna ekspozycja była oczywiście bardzo inspirująca. Wśród wielu wyjątkowych projektów wyłowiłam dwa, które wzbudziły mój zachwyt i które chętnie zabrałabym do domu- Lapitec i Boomini.

 

LAPITEC to materiał ceramiczny o konsystencji i wyglądzie gładzonego kamienia. Jego powierzchnia jest odporna na wodę, plamy i zarysowania. Mnie najbardziej ujęło to, że materiałem tym można pokryć cały blat kuchenny – łącznie z płytą indukcyjną, można na nim kroić i podobno jest niezniszczalny.

 

BOOMINI WHITE to idealny domek dla lalek z miniaturowymi książeczkami Mizielińskich i zieloną lodówką à la SMEG. Jeśli chłopcy kiedykolwiek zażyczą sobie taką zabawkę albo jeśli będę kiedyś miała córkę – to będzie mój pierwszy wybór. Na stronie producenta znalazłam też BOOMINI WOOD, więc wrzucam zdjęcia obydwu, bo są przepiękne!

 

projektowanie codzienności 2

projektowanie codzienności 3

 

projektowanie codzienności 4

projektowanie codzienności 5

projektowanie codzienności 6

projektowanie codzienności

zdjęcia: BOOMINI

Magda T.

Leave a Comment